Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

 

Ev taşıma işleminde, güvenli taşıma seçenekleri, eşyanızın zarar görmemesi için önemlidir. Evden eve nakliyat müşteri hizmetlerini aradığınız zaman firma ücretsiz ekspertiz ekibini adresinize göndermektedir.

 

 Ekspertiz

 

 Ücretsiz ekspertiz hizmetinde, taşınacak eşyanın miktarı ve özellikleri test edilmektedir. Taşınacak eşya için en uygun kapalı kasa araç tercihi bu aşamada gerçekleşmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe kullanılan kamyon, kamyonet ve tır seçenekleri tercih edilmektedir. Asansör aracının park edeceği alan, giriş ve çıkışların genişliği, paketleme elemanı, paketleme malzemesi ve taşıma işçisi bu aşamada belirlenmektedir. Sigortalama yaptırmak isterseniz, eşya paketleme işleminden önce yaptırabilirsiniz. Aydın asansörlü nakliyat sektöründe sigortalama, eşyanın taşıma süresi boyunca geçerlidir.

 

 Ücretlendirme işlemi, tercih edilen hizmet seçeneklerinin yanı sıra eşyanın taşınacağı adresin uzaklığı belirleyici rol oynamaktadır. Bütün konularda anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme imzalanmaktadır. Bu aşamadan sonra, Aydın asansörlü nakliyat eşya taşıma tarihi belirlenmektedir.

 

 Paketleme ve Eşyanın Asansörle İndirilmesi

 

 Kırılma ihtimali olan eşyalar, özel köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Çizilme ihtimali olan eşyalar içi balonlu naylonlar tercih edilmektedir. Kısa sürede paketleme işlemi tamamlandıktan sonra ilk aşamada asansörlü araçla kanepe, derin dondurucu ve benzeri ağır eşyalar indirilmektedir. Kapalı kasa aracın alt kısmına yerleştirilen bu eşyalar, üzerine yük geldiği zaman her hangi bir problem meydana getirmez. İkinci aşamada kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. Aydın şehirler arası nakliyat kategorisinde, şehirler arası taşıma işlemleri kısa sürede gerçekleşmektedir.

 

 Eşyalar, yeni adrese asansörlü araçla aynı titizlikle indirilmektedir. İndirme işlemine kapalı kasa aracın üst kısmındaki hassas eşyalardan başlanmaktadır. Aydın şehirler arası nakliyat sektöründe önemli bir yere sahip olan evden eve nakliyat hizmeti, güvenli bir şekilde gerçekleşiyor.